Hakkımızda


Dreamport 3d modelleme, animasyon, bina modellemesi, mimari modelleme, iç mekan, dış mekan modelleme, render, web tasarımı, grafik tasarımı, katalog tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, reklam hizmetleri, animasyon konularında hizmet veren, sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve işini tam kalite, tam güven ile yapmayı kendine ilke edinmiştir.

Kaliteyi sağlamak için; hızlı, pratik ve güvenilir hizmetin ilk defada ve her seferinde verilmesini, kalite yönetimi sisteminin uygulanasını, müşreti memnuniyetini esas alan ve kaliteli hizmet sunan bilgi, birikim ve deneyimiyle toplumsal kaliteyi hedefleyen kalite politikasına sahiptir.

Dreamport hedefleri doğrultusunda, adımlarını sağlam ve doğru atarak web tasarımı, grafik tasarımı, tabela ve dijital baskı ve reklam hizmetlerini sürdüren firmamız, profesyonel kimliği, başarılı kadrosu ile siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Dreamport olarak; bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak, tanıtımlarını en uygun-doğru ve etkili şekilde yapmak, yeni dünyalara açılmalarını sağlamak, bilgiye ulaşmada önlerine çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak, çağdaş dünyanın en önemli iletişim ve etkilişim aracı haline gelen İnternet ve bir firma için olmazsa olmazı olan reklamcılık konusunda onlara yol göstermek ve yanlarında olmaktır.Misyonumuz

Yaratıcı fikirlerin resme dönüştüğü bir dünya yaratabilmek ve bu konuda dünyanın en iyi firması olabilmek

Vizyonumuz

Müşterimizin iletmek istediği mesajı paylaşmak istediği kesime uygun hale dönüştürmek ve bunu da yaparken bu işi maksimum kalite ve hızda yapmak.

Politikalarımız

1. Çalıştığımız şirketler bizim aynamız ve referansımızdır

2. Kaliteli hizmet sunmak

3. Müşteri memnuniyetini maksimumda tutmak

4. Beklentisinin üzerinde hizmet vermek

5. En iyi çözümleri sunmak

6. Kaliteli hizmeti optimum sürede gerçekleştirebilmek

7. Kendimizi daima geliştirmek

8. Beraber başarmak ve kazanmak için bir aradayız

Siz Düşünün, Biz Gerçekleştirelim

Bir kurumun başlangıcından itibaren hep yanında olan DreamPort, kendi rakiplerinden farklı bir yaklaşım ile Kazan Kazan Prensibi ile çalışmalarını sürdürmüş bu doğrultuda müşterilerini tüm reklam ve pazarlama çalışmalarında her zaman yanında yer almıştır.

DREAMPORT AİLESİ

Her biri kendi alanında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan kadromuz, bir işi yaparken zaman - kalite - ürün üçlemesini her zaman üst seviyede tutar. DreamPort ailesinin bir ferdi olan sizleri, işin başlangıcından sonuna kadar mutlu edebilmek bizim birinci görevimizdir.